Revolution Slider Error: Slider with alias lkurz potápania not found.
Maybe you mean: 'slider-diving-1'

Základný kurz potápania


Tento skupinový kurz potápania je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú potápať bez dohľadu sprievodcu alebo inštruktora. Na kurze potápania je maximálne 5 účastníkov, pretože preferujeme na úplnom začiatku individuálny prístup. Teórie sa vyučuje priamo pri vode alebo v našom potápačskom centre na väčšinou popoludní alebo večer. Bazénové moduly sa vykonávané v chránenom vodnom prostredí na otvorenej vode alebo v zimných podmienkach v bazéne. Záver kurzu na „otvorenej vode“, ktorý trvá dva dni, je možné dokončiť buď na našej základni pri jazera, kde je všetko zázemie, alebo na Rakúskych jazerách ktoré sú prekrásne čisté, alebo pri mori na základniach v Chorvátsku, Taliansku alebo v Egypte. Tento „morský“ typ dokončenia kurzu je väčšinou spojený aj s voľným potápaním po skončení kurzu pod dohľadom inštruktora a možnom rozšírení ďalšej kvalifikácie.

Kurz potápania pre Začínajúcich potápačov se skládá z týchto častí:

Teoretická pprava

Zoznamuje Vás s princípmi a základnými informáciami, ktoré musia poznať všetci potápači, ktorí sa chcú bezpečne potápať. Je rozdelená na šesť častí, s ktorými sa budete zoznamovať na jednotlivých lekciách v našom potápačskom centre alebo počas výcviku pri jazere. Pred samotným kurzom dostanete študijné materiáli. K danej tematickej oblasti sú študijné otázky, ktorý slúži ako potvrdenie, či ste správne pochopili základné informácie, ktoré z danej témy potrebujete.
Teoria sa realizuje vo švrtok od : 18.00 – 21.00

Praktické cvičenia v kontrolovaných vodných podmienkach

Prichádza prvý ponory v kontrolovanom vodnom prostredí alebo bazéne, pri ktorých budete uplatňovať svoje čerstvo nadobudnuté teoretické vedomosti a zároveň si precvičíte potápačské techniky a zručnosti. Tieto cvičenia sa odohrávajú pod priamym dohľadom inštruktora, pri väčšom počte ľudí je pomocníkom profesionálne vyškolený asistent inštruktora. V chránenom vodnom prostredí absolvujete moduly, kde hlavným kritériom pre úspešné zvládnutie je správne a bezpečné vykonanie požadovaných cvikov.
Praktické cvičenia v kontrolovanom vodnom postredí sa realizujú v piatok od: 16.00 -20.00

Praktické cvičenia otvorená voda

Ponory vo voľnej vode zakončujú základný výcvik potápačov. Umožňujú aplikovať a prehĺbiť si získané vedomosti a zručnosti v skutočnom potápačskom prostredí pod dohľadom inštruktora. Po úspešnom absolvovaní modulov na otvorenej vode výcvik končí .
Po absolvovaní kurzu potápania dostanete potápačskú kvalifikáciu s ktorou sa môžete potápať do maximálnej hĺbky 20 metrov.
Ďalšie vzelanie si môžete rozšíriť v kurze Pokročilý potápač – Advanced Open Water Diver.
Praktické cvičenia na vode sa realizujú v sobotu a nedeľu od: 9.00 do 1
4.00

Cena kurzu: 299 Euro, Zľava: 43%, Nová cena: 175 Euro

Akcia trvá do 31.12.2017 

Kurz nutné realizovať do: 30.06.2018

V cene je zahrnuté:

Kompletné zapožičanie potápačské techniky (neoprénový oblek, kompenzátor tlaku, potápačská fľaša, záťažový opasok, neoprénová kukla, dýchací regulátor s oktopusom a manometrom okrem ABC) po celú dobu kurzu vzduch v tlakových fľašiach, výučba na učebni sprevádzaná videoprojekciou, všetok výukový materiál on-line, certifikačná karta a niečo pre spomienku – diplom. Po úspešnom absolvovaní výcviku na otvorenej vode sa z Vás stávajú samostatný potápači s možnosťou samostatného potápania do hĺbky 20 m.

Z hygienických dôvod je vhodné mať vlastný set ABC (maska, šnorchel, remienkové plutvy s topánkami), nie je súčasťou zapožičaného kompletu.

Doplatok za každú medzinárodnú licenciu – certifikačnú kartu 35. Vydanie medzinárodnej, doživotne platnej licencie(certifikačná karta) je povinné pre všetkých úspešných absolventov kurzu a je spoplatné po ukončení posledného modulu kurzu.

Pri individuálnom kurze dodatočná platba:
+ 50% z ceny kurzu

Začiatok nového kurzu:

 Potápačká certifikáciu pre základný stupeň Open Water Diver (Resort Diver) nie je možné vystaviť len na základe absolovania modulov v chránenom vodnom prostredí alebo na bazéne. Mimo sezóny je možne urobiť v bazéne len výcvik na úrovni Scuba Diver (Entry Level Diver) s certifikáciou do 12 m.

PREDPOKLADY
Dolná veková hranica je minimálne 15 rokov. Junior certifikácia od 10 rokov.
Nevyžaduje sa žiadna predošlá potápačská skúsenosť, alebo certifikácia. Je potrebné vedieť preplávať 100 m akýmkoľvek plaveckým štýlom a 150 m s použitím plutiev, masky a šnorchla.

Viac informácií – volajte infolinku: 0940 815 366

 

 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *